,
close

Zapraszamy wszystkich właścicieli, a zarazem miłośników owczarków niemieckich do umieszczenia historii z życia swojego czworonożnego towarzysza wraz z jego zdjęciem na naszej stronie internetowej.

 

Stworzyliśmy dział przeznaczony dla Waszych owczarków niemieckich z myślą o stworzeniu w ten sposób wirtualnej pamiątki o Waszym psim przyjacielu / psiej przyjaciółce.

 

 

Zasady:

1. Umieszczenie zdjęcia oraz wizerunku i historii psa / suki na naszej stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl jest nieodpłatne. (nie pobieramy opłaty)

2. Zastrzegamy sobie prawo do korekty nadesłanej treści pod względem gramatycznym, interpunkcyjnym i literówkowym oraz ew. pomniejszenia zdjęcia w sposób umożliwiający zamieszczenie go na naszej stronie.

3. Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie historii z życia owczarka wraz z 1 zdjęciem na adres: owczarkoweczterylapy@gmail.com

wraz z dopiskiem i podpisem

"Wyrażam zgodę na nieodpłatne umieszczenie wizerunku mojego psa wraz z jego opisem i historią jego życia na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl na czas nieokreślony".

4. W tytule maila prosimy o podanie imienia pieska i miejscowości. 

5. W opisie pieska / suczki prosimy o zamieszczenie takich informacji jak:

imię, datę urodzenia oraz miejscowość.

Oprócz w/w podstawowych informacji prosimy o historię pieska / suczki (np. w jakim wieku i okolicznościach trafił do Waszego domu, jak się zachowywał, jaki jest teraz, co lubi, czego się boi itp.- tutaj liczy się Wasza twórczość). 

6. Na stronie nie będziemy umieszczać nazw hodowli, tzn. jeśli otrzymamy wiadomość np. Rex z hodowli XYZ to na stronie umieścimy tylko imię Rex.

7. Po otrzymaniu od Was maila ze zdjęciem oraz historią pieska / suczki postaramy się w jak najszybszym czasie umieścić wpis na naszej stronie - o czym Was poinformujemy.

8. Jeżeli posiadacie więcej niż jednego owczarka niemieckiego to prosimy o nadesłanie informacji oraz zdjęć w dwóch osobnych mailach: 1 mail = 1 owczarek.

9. Dział przeznaczony jest dla wszystkich owczarków, także tych, których już z nami nie ma. Ważna jest pamięć o nich. Jeśli ktoś stracił swojego owczarka i chciałby umieścić wpis o nim to również serdecznie zapraszamy. Prosimy wtedy także o dodanie informacji w jakim wieku odszedł.

10. W każdej chwili możecie edytować lub usunąć informacje o Waszym owczarku. W tym celu prosimy o informację na adres owczarkoweczterylapy@gmail.com.

11. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.