,
close

Strona stworzona z fascynacji i miłości do owczarków niemieckich.

 

Jako wieloletni właściciele psów tej pięknej i wyjątkowo mądrej rasy chcemy podzielić się doświadczeniem i wiedzą na temat owczarków niemieckich.

 

Na stronie zamieszczane będą informacje i zdjęcia tych wspaniałych psów.

 

Owczarek niemiecki to rasa, która zadowoli każdą osobę pragnącą widzieć w swoim nowym psie nie tylko zwierzę, ale także świetnego przyjaciela, kompana do zabawy i obrońcę. Jeśli szukasz psa, z którym będziesz czuć się bezpiecznie i nie będziesz się nudzić to ta rasa będzie idealnym wyborem. Owczarki niemieckie to psy towarzyskie, stróżujące i obronne. Zapewnią całej rodzinie towarzystwo i poczucie bezpieczeństwa. Pokocha Ciebie i całą Twoją rodzinę. Będzie zawsze przy Tobie. Jednak zanim zdecydujesz się  na przyjęcie go pod swój dach zapoznaj się z jego charakterem i wymaganiami, tak aby wspólne życie było przyjemne dla obu stron.

 

Zapraszamy również na naszego bloga, na którym będziemy prezentować rozwój naszego nowego owczarka niemieckiego. Na blogu postaramy się uwidocznić zmiany zarówno wyglądu jak i psychiczne.

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.