,
close

Spodobała Ci się nasza strona? Masz jakieś sugestie lub propozycje? A może chcesz o coś zapytać lub poruszyć ważny dla Ciebie temat? Napisz do nas.

Chętnie odpowiemy na każdego maila w możliwie najkrótszym czasie.

 

 

 

Beata Pierzgalska

43-600 Jaworzno

 

 

 

owczarkoweczterylapy@gmail.com
Tel. 790790603

Jesteśmy do twojej dycpozycji 24h

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 

Niniejszym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, uwzględniając art. 24 ust.1 ustawy o ochronie danych osobowych, że: administratorem danych jest Beata Pierzgalska, ul. Podwale 38,43-600 Jaworzno; dane osobowe przekazane przeze mnie będą zbierane i przetwarzane w celu przygotowania i udzielania odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość; mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.