,
close

Po czym poznać właściciela owczarka niemieckiego?

Owczarki niemieckie to psy bardzo aktywne, potrzebujące dużo ruchu i zainteresowania. Gdy siedzą bezczynnie w domu czują się źle, dlatego też trzeba im zapewnić odpowiednie warunki do życia.

 

Jakie będą najlepsze warunki dla owczarka niemieckiego?

Nad tym pytaniem zastanawia się każdy nowy właściciel lub osoba, która dopiero chce nabyć, przygarnąć owczarka niemieckiego.

Gdy już owczarek niemiecki będzie w nowym domu to wtedy tworzy się relacja i więź między owczarkiem a nową rodziną. Od tego momentu owczarek niemiecki traktuje nową rodzinę jak swoje stado, którego musi pilnować i bronić.

Nowy właściciel już od momentu przybycia do nowego domu będzie dbać o swojego owczarka niemieckiego i zapewniać mu dobre warunki do życia, tak aby zarówno pies jak i właściciel żyli w zgodzie i szczęściu.

 

Wspólne życie człowieka z owczarkiem niemieckim ma obopólny wpływ na zachowania- z czasem zarówno właściciel jak i owczarek niemiecki dostosowują się do siebie.

 

Po czym więc poznać właściciela owczarka niemieckiego? 

Osoba, która posiada owczarka niemieckiego będzie na pewno osobą  aktywną, która nie lubi spędzać wolnego czasu w domu i osobą, która lubi również poświęcać uwagę innym, dlatego też owczarek niemiecki będzie dla niej idealnym kompanem do wspólnych spacerów i rozmów. Właściciel owczarka niemieckiego to również osoba troskliwa, dbająca o rodzinę i psa- tak samo jak owczarek niemiecki dba o swoje stado. Osoba ta będzie też osobą wierną swoim zasadom i zachowaniom, a także swoim pupilom. Owczarek niemiecki jest wierny swojemu opiekunowi, dlatego też większość właścicieli owczarków niemieckich to osoby, które gdy już raz nabyły owczarka niemieckiego nie zmienią już tak łatwo rasy przy nabywaniu kolejnego psa.

 

Owczarek niemiecki będzie zawsze dotrzymywać kroku opiekunowi. Właściciele owczarków niemieckich to charakterystyczne osoby, gdyż podobno pies upodabnia się do właściciela, ale również właściciel upodabnia się do psa. Jest w tym trochę prawdy. Owczarek niemiecki nie będzie pasować do osoby, która nie lubi spędzać aktywnie czasu i nie poświęca swojemu zwierzęciu uwagi. Owczarek niemiecki potrzebuje uwagi od strony opiekuna.

 

Opiekunowie owczarków niemieckich to również osoby ambitne, dążące do swoich celów i bardzo wytrwałe w swoich działaniach. Szkolenie owczarków niemieckich to ich dążenie do posiadania ładnego, mądrego i posłusznego owczarka. Natomiast same szkolenia są dla owczarków formą wspólnego spędzania czasu z opiekunem. Dobrze wyszkolony owczarek niemiecki to sukces, z którego każdy właściciel jest zadowolony. 

 

Podsumowując: właściciele owczarków niemieckich to osoby:

  • aktywnie spędzające czas 
  • ambitne 
  • dążące do celów 
  • wierne 
  • przywiązane do rasy owczarka niemieckiego 
  • dbające o rodzinę i dobro swoich zwierząt


DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.