,
close

Zapraszamy do czytania naszego bloga o owczarku niemieckim :)

2020

 

 

W grudniu przez 2 dni było troszkę śniegu, a na Święta wszystko stopniało.

 

Te pierwsze dni ze śniegiem sprawiły Aleksowi dużo radości, gdyż lubi tarzać się w śniegu. Niestety szybko się skończyły i jak na razie nie widać za wiele śniegu w naszych okolicach. Być może zmieni się to za kilka dni, a być może w naszej okolicy już tej zimy nie będzie? Zobaczymy.

 

Mimo mrozu Aleks lubi wychodzić na podwórko i biegać cały dzień, jednak na noc wraca chętnie do domu- do swojego ulubionego miejsca, czyli na kanapę.

Jego sierść zrobiła się gęstsza i dłuższa. W zimowym słońcu pięknie lśni. Ciekawe jak bardzo jeszcze mu ta sierść urośnie i zgęstnieje? Fajny futrzak z niego.

 

W lecie taka gęsta i długa sierść nie jest za dobra, ale w zimie w sam raz.

 

A jak u Was wygląda sytuacja ze śniegiem?

 

Owczarek niemiecki w śniegu

Witamy w Nowym Roku 2020 :)

 

Z okazji 2020 roku zmieniamy wygląd bloga, tak aby wpisy były jeszcze bardziej czytelne :)

 

Naszym postanowieniem noworocznym jest zwiększenie ilości wpisów i artykułów :)

Mamy również nadzieję, że będziecie chętnie czytać nasze wpisy i komentować :) chcielibyśmy wiedzieć, że jesteście z nami :)

 

PODSUMOWANIE ROKU 2019

 

 

Pisaliśmy bloga oraz nowe artykuły dotyczące owczarków niemieckich, stworzyliśmy różne galerie ze zdjęciami naszego owczarka niemieckiego.

 

Zaczęliśmy intenstywniej działać w mediach społecznościowych:

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBE

 

OwczarkoweCzteryŁapy mają już swoich stałych czytelników oraz obserwujących :) i liczą, że ich liczba będzie stale wzrastać :)

 

Dla wszystkich którzy jeszcze nie wiedzą- stworzyliśmy także specjalną zakładkę, w której można umieścić wpis o swoim owczarku- zapraszamy :) - jest to całkiem bezpłatne, a może być fajną formą wirtualnej pamiątki :) "Owczarki niemieckie naszych czytelników"

 

W 2019 roku większym przedsięwzięciem było stworzenie testu wiedzy o owczarkach niemieckich- wierzymy, że było to dla Was świetnym sposobem na odświeżenie wiedzy, jak również sposobem na odkrycie pewnych nowych ciekawostek. "Test wiedzy o owczarkach niemieckich"

 

W sierpniu Aleks obchodził swoje drugie urodziny- był psi tort i psie ciasteczka- zapraszamy do galerii "Drugie urodziny Aleksa"

 

Rok 2019 był udany, ale chcemy by rok 2020 był jeszcze lepszy :)

 

Życzymy wszystkim owczarkom niemieckim, innym pieskom oraz ich właścicielom Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń, dużo zdrowia oraz pomyślności.

 

Blog z okresu 2017 - 2019 znajduje się w górnej zakładce BLOG


DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.