,
close

28.12.2018 Dlaczego wpisy na blogu są krótkie?

28.12.2018

Dlaczego wpisy na blogu są krótkie? 

Sama zadaję sobie to pytanie- być może dlatego, że natłok obowiązków nie pozwala na dłuższe rozpisywanie, jednak staram się, żeby wpisy obrazowały zmiany zachodzące w wyglądzie i zachowaniu Aleksa wraz z jego dorastaniem. Chciałabym, aby ten blog był wskazówką dla każdego kto ma lub chciałby mieć owczarka niemieckiego. 

Owczarki niemieckie długowłose to piękne i mądre psy, tak samo jak krótkowłose- długość sierści nie ma zbytnio znaczenia, gdyż czy to owczarek z krótkim włosiem czy z długim to i tak będzie najlepszym przyjacielem i obrońcą. 

Aleks już jest przyjacielem, a obrońcą jeszcze zostanie, chociaż kto wie- może już nim jest, ale nie miał okazji nas o tym przekonać. Na razie jest świetnym kompanem do zabaw i spacerów. A z wiekiem pewnie będzie spokojniejszy i bardziej poważny.

 

Poprzedni wpis: 11.01.2019 Aleks i dziki

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.