,
close

27.04.2019 Spotkanie Aleksa z jeżem

27.04.2019

 

Wczorajszego wieczoru, gdy Aleks był na podwórku, słyszeliśmy jego dziwne szczekanie- nie było to groźne i ostrzegawcze szczekanie, lecz takie niepewne- tak jakby Aleks nie wiedział co się dzieje. Okazało się, że Aleks miał spotkanie z jeżem. Chyba pierwszy raz w życiu. Nie wiedział jak się zachować i nie do końca wiedział z czym ma do czynienia. Aleks obszczekiwał jeża, a jeż jak to jeż- zaczął się pewnie bronić zwijając w "kolcowa" kulkę. Aleks z zainteresowaniem chciał go obwąchać i chyba wziąć do pyska, ale nie do końca wiedział jak to zrobić, gdyż jeż ma bardzo ostre kolce i pewnie sprawiałyby mu ból. Z tej bezradności zaczął go obszczekiwać.

 

Oczywiście nie chcąc zrobić jeżowi krzywdy przenieśliśmy go w bezpieczne miejsce, a Aleks poszedł do domu. Ciekawe czy się „zastanawiał” co to za zwierzę było?

Poprzedni wpis: 29.04.2019 Aleks łapie muchy

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

DODANE: 28-08-2019
Merry
Nasz owczarek po spotkaniu z jeżem miał niestety cały pysk w rankach bo próbował go chwycić i przenieść. A jaki zdziwiony był, że jez ma kolce i zrobiła się z niego kulka ????

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.