,
close

25.04.2019 "Płotowe" pomysły psów

25.04.2019

 

Kilka słów o „płotowych” pomysłach....

 

Nasz ogród podzielony jest na kilka części, które oddzielone są drewnianym ogrodzeniem. Pierwsze ogrodzenie miało kilka luźnych przęseł, które zostały zauważone przez psy. Tym oto sposobem psy znalazły sobie idealne przejście na drugą stronę podwórka. Doszło jeszcze do tego, że zaczęły kopać pod tymi przęsłami dół w formie podkopu, tak aby łatwiej było im przedostać się na drugą stronę. Za każdym razem, gdy te przęsła były poprawiane psy i tak się przez nie przedostawały. Ciągle znajdowały nowy sposób przechodzenia przez te przęsła.

 

Ogrodzenie zazwyczaj jest otwarte i psy mogą biegać po całym podwórku, jednak gdy przychodzą obcy ludzie to psy są zamykane na drugiej części podwórka, tak aby nie miały możliwości podejścia do obcej osoby a zarazem mogły dalej sobie biegać.

 

Aleks był bardzo chętny żeby przechodzić, mimo iż to nie on prowokował te "ogrodzeniowe przejścia", jednak szybko się uczył i chętnie w tych działaniach uczestniczył.

Poprzedni wpis: 27.04.2019 Spotkanie Aleksa z jeżem

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

DODANE: 28-08-2019
Merry

U sąsiada owczarek bardzo często przechodzi przez płot, nie wiem jak on to robi,ale pozniej stoi pod bramą i czeka żeby go wpuscic na podwórko smiley nasz na szczęście nie ucieka i nie kombinuje wink

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.