,
close

25.01.2019 Zimowe zabawy Aleksa

25.01.2019 r.

W końcu nadeszła piękna zima, spadł śnieg i czuć mróz w powietrzu. Aleksowi nie przeszkadza chłód, gdyż uwielbia zabawy na śniegu. Gdy tylko wychodzi na zewnątrz i widzi, że są chętne osoby do rzucania mu śnieżkami to oddaje się w całości tej zabawie. Biega za śnieżkami, próbuje je złapać, podskakuje, by jak najszybciej chwycić je pyskiem. Część śniegu z kulek śnieżnych zjada. Rozgryzając kulkę śnieżną ma satysfakcję, że szybko ją złapał i rozgniótł zębami.

Nie przeszkadzają mu duże zaspy, które pięknie przeskakuje. Widać po nim jak bardzo lubi zabawy, czy to w lecie czy w zimie. Nie boi się żadnych warunków śnieg, mróz, deszcz - zawsze sobie poradzi.

Poprzedni wpis: 03.02.2019 Aleks i zabawy z dziećmi

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.