,
close

23.08.2019 Zabawne zachowanie podczas jedzenia

23.08.2019

 
Ostatnio zauważyliśmy u Aleksa dziwne,a zarazem śmieszne zachowanie podczas jedzenia. Gdy dostaje jedzenie, które składa się m.in. z dużego makaronu (np.rurki) to ma jakby obawy, żeby to zjeść. Wygląda to tak jakby nie wiedział czy ten makaron się je czy nie. Przy drobniejszym makaronie nie ma tego problemu. Ten duży makaron chyba zajmuje mu dużo miejsca w pysku i widocznie ma wtedy dziwne uczucie. Często zdarza się tak, że wyjada z miski wszystko oprócz makaronu. Gdy rozdrobnimy mu ten makaron to nie ma wtedy problemu, żeby go zjeść. 
 
Ta sama sytuacja dotyczy parówki/kiełbaski. Czasami, gdy zostanie jakaś parówka/kiełbaska to Aleks bierze ją do pyska i robi minę tak jak przy dużym makaronie. Niby widzi, że wszyscy to jedzą, ale nie jest pewien czy on też to może zjeść. Często zaczyna się nią bawić, podrzucać i turlać po podłodze. Gdy podzielimy mu tę parówkę/ kiełbaskę na mniejsze kawałki to zjada ją ze smakiem. Dziwne i zabawne.
 
Czy Wasze owczarki też mają takie dziwne zachowania podczas jedzenia?

Poprzedni wpis: 02.09.2019 Podsumowanie weekendu

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.