,
close

22.10.2017 Pierwsze spotkanie z Aleksem

22.10.2017

Gdy pierwszy raz pojechałyśmy do hodowli zobaczyć i wybrać szczeniaka byłyśmy podekscytowane i ciekawe jak maluchy wyglądają w rzeczywistości.

 

Na miejscu zobaczyłyśmy całą gromadkę szczeniaków z obrożami w różnych kolorach tak żeby było wiadomo, który szczeniaczek ma dane imię.


Wszędzie było ich pełno. Małe i włochate kulki. Cuda. Aż ciężko było wybrać tego jednego bo wszystkie były takie kochane. Zastanawialiśmy się długo czy wybrać pieska czy suczkę, ale ostatecznie wybór padł na pieska.

Kilkanaście lat temu również pierwszy wybór padł na pieska, a 2 lata później doszła suczka. To był bardzo dobry wybór i mamy nadzieję, że i tym razem będzie to dobra decyzja.

Poprzedni wpis: 10.11.2017 Dlaczego piesek z hodowli a nie ze schroniska

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.