,
close

21.03.2019 Pierwszy dzień wiosny

21.03.2019

Dziś kalendarzowy pierwszy dzień wiosny. Już nie możemy się doczekać ciepłej pogody, jasnych promieni słońca i przyjemnego ciepłego wiaterku.

Wiosna to okres, w którym przyroda budzi się do życia, a zwierzęta mogą dłużej być na polu- wiosną nie jest im ani za zimno, ani za ciepło. To taka idealna pogoda dla nich. Aleks będzie wtedy przebywać coraz dłużej na świeżym powietrzu i będzie mógł bardzo aktywnie spędzać czas. Jako że uwielbia spacery to na pewno tegoroczne wiosenne spacerki sprawia mu wielką radość. 

 

Wiosną też bardzo fajnie można wykorzystać czas na świeżym powietrzu szkoląc odpowiednio pieska. Aleks będzie ćwiczyć chodzenie przy nodze oraz inne komendy. Taka forma aktywnie spędzonego czasu na pewno mu się spodoba. 

Poprzedni wpis: 01.04.2019 Marcowe podsumowanie pogody

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.