,
close

20.08.2018 Pierwsze urodziny Aleksa

20.08.2018

 

Aleks dzisiaj ma swoje pierwsze urodziny. Już zaczyna przypominać powoli dorosłego psa, jednak jego sierść wskazuje, że jest to jeszcze szczeniak.

Umie załatwiać już swoje potrzeby na zewnątrz i sygnalizować, że chce wyjść. Lubi zaczepiać, żeby zwrócić na siebie uwagę i zachęcić do zabawy. Uwielbia spędzać czas w ogrodzie na zabawach oraz spacerach. Gdy tylko widzi wodę to lubi do niej wskoczyć lub zamoczyć w niej pysk w celu ochłodzenia się. Lubi również być polany wodą w upalne dni.

Jest też trochę uparty, gdyż na komendę "do mnie" nie chce przyjść, mimo iż wie, że powinien. Nie wiadomo jeszcze czy na tym etapie to kwestia tresury czy jego upartego charakteru. 

Poprzedni wpis: 20.09.2018 Komendy Aleksa

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.