,
close

19.11.2019 Wizyta u weterynarza

19.11.2019

Wizyta u weterynarza

 

Dzisiaj Aleks poszedł na wizytę do weterynarza celem obowiązkowego szczepienia.

 

Bardzo się cieszył, że znowu pojedzie autem i już nie mógł się doczekać jazdy samochodem. Gdy tylko zobaczył smycz, kaganiec i pasy bezpieczeństwa to od razu wiedział, że gdzieś pojedzie. Jadąc autem przyglądał się okolicy, a gdy zobaczył jakiegoś pieska to zaczynał szczekać przez okno z zainteresowaniem.

 

Po wyjściu z auta oczywiście musiał wszystko dookoła obwąchać i zaznaczyć teren. Nie lubi chodzić w kagańcu, ale ze względu na to, iż gabinet weterynaryjny znajduje się w jednym z bloków mieszkalnych to musiał mieć założony. Szedł z zaciekawieniem zatrzymując się co chwilę, by węszyć w trawie. Idąc do gabinetu patrzył co dzieje się wokół- jak przechodzą ludzie, jak jadą auta, jak inne psy idą na smyczy. Był bardzo grzeczny, jednak gdy zobaczył psa obok siebie to zaczynał ciągnąć bardziej w celu zbliżenia się do niego.

 

W gabinecie grzecznie siedział i rozglądał się, a gdy przyszła jego pora to spokojnie wszedł do gabinetu, obwąchał wszystko i dał się pogłaskać pani weterynarz. Był tak ufny, że nawet sam się tulił do pani weterynarz.

 

Waga: 34,5 kg

Serduszko ok, uszy i zęby w idealnym stanie.

Wizyta minęła szybko i sprawnie.

 

 

 

Poprzedni wpis: 25.12.2019 Wesołych Świąt :)

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.