,
close

15.08.2018 Aleks rośnie

15.08.2018

Po Aleksie już widać jaki robi się duży i silny. Jego sierść jest coraz dłuższa, a jej kolor staje się intensywniejszy. W słońcu pięknie lśni. Pewnie za 2 lata będzie już bardzo dużym i pięknym psem. Aż trudno uwierzyć, że z takiego szczeniaczka- małej włochatej kuleczki, wyrósł w tak krótkim czasie tak duży i silny pies. Jednak mimo wyglądu Aleks nadal zachowuje się jak szczeniak- dalej jest rozbrykany i chętny do zabawy. Jest pozytywnie nastawionym psem, w którego oczach widać jeszcze maluszka.

Bardzo lubi się bawić z dziećmi, lubi ich towarzystwo. Lubi również zabawy z drugim psem, wtedy potrafi się z nim wyszaleć. Czasami zdarzają się "sprzeczki" między pieskami, ale są to łagodne chwyty, bardziej w formie zabawy, niż w celu pokazania dominacji. Dzięki drugiemu psu Aleksowi nie nudzi się, gdy cały dzień siedzi na zewnątrz. Wpływa to również pozytywnie na jego psychikę i samopoczucie.

 

Poprzedni wpis: 20.08.2018 Pierwsze urodziny Aleksa

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.