,
close

15.03.2019 Wiosennie

15.03.2019

 

Wiosenna pogoda daje się we znaki. Pieski coraz częściej i na coraz dłużej wychodzą z domu. Słońce, wiosenny wiaterek wprawiają w dobry nastrój nie tylko pieski, ale też ich właścicieli. 

Owczarki niemieckie uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Aleks bardzo lubi chodzić na długie spacery, podczas których może wąchać różne nowe zapachy i poznawać nowe tereny. Najchętniej biegałby spuszczony ze smyczy, ale jednak jest to jeszcze zbyt ryzykowne, gdyż jeszcze ciągle zabawy mu w głowie. Obawiamy się, że nie wróciłby spowortem na smycz.

A spuszczanie pieska ze smyczy w teren też jest ryzykowne, gdyż nigdy nie wiadomo co może się kryć w wysokich trawach lub krzakach. Trzeba o tym pamiętać, gdyż owczarki niemieckie mogę pobiec za dziką zwierzyną dość daleko, a czasem pochłonięte gonitwą stracić orientację w terenie.

 

Czy Wam zdarzyła się już taka sytuacja?

Poprzedni wpis: 21.03.2019 Równonoc marcowa a owczarek niemiecki

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.