,
close

11.01.2019 Aleks i dziki

11.01.2019

Aleks często przebywa na podwórku- także późnym wieczorem. W naszym mieście już od zeszłego roku często mówi się o dzikach podchodzących do śmietników przy blokach, a teraz doszło do tego, że dziki podchodzą również pod domy prywatne.

Gdy wieczorem robi się już ciemno to często słuchać jak psy zaczynają szczekać. Aleks również szczeka pilnując swojego terytorium i dając nam tym samym znać, że coś się w okolicy dzieje.

Tym razem był to dzik- lub kilka dzików? Dziki to olbrzymie zwierzęta, nie wiem kto ma więcej siły- dzik czy owczarek niemiecki? Chyba lepiej tego nie sprawdzać. Natomiast należy pamiętać by ogrodzenie było dobrze zamknięte i zabezpieczone.

Aleks w postawie bojowej podnosi część sierści z tułowia dzięki czemu wydaje się większy i groźniejszy. Widać, że chce bronić swojego domu. Taka postawa sprawia, iż w oczach innych zwierząt jest większy i silniejszy.

 

Poprzedni wpis: 16.01.2019 Aleks sam w domu

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.