,
close

10.06.2018 Przemiana Aleksa

10.06.2018

Owczarek niemiecki to pies, który należy do grupy psów, które wyrastają na duże zwierzęta, jednak dopiero mając od szczeniaka takiego pieska w domu widać jak szybko te psy rosną.

Jeszcze niedawno Aleks był małą biegającą i gryzącą kulką, a teraz widać, jak już urósł i zrobił się większy. Jego sierść zmieniła się z włochatej na bardziej dłuższą. Zyskała też na blasku, jednak teraz wygląda na strasznie chudego pieska z dużymi stojącym uszami.

Wygląda to trochę śmiesznie, ale jest to normalne. To tak jakby z dziecka robił się młodzieniec, by za chwilę stać się dorosłym.

U psów również widać te etapy rozwojowe, ale w dużo szybszym tempie, gdyż jak wiadomo pieski żyją zdecydowanie krócej niż ludzie bo ok. 13-16 lat, a niektóre rasy nawet krócej. Aleks za niedługo będzie mieć już rok. 

Poprzedni wpis: 14.06.2018 Impreza z Aleksem

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.