close

10.05.2019 Aleks jedzie na przejażdżkę

10.05.2019

Dziś piękna majowa pogoda i pięknie spędzony czas.

Aleks przejechał się autem, był bardzo zadowolony. Bardzo lubi jeździć samochodem. Wsiadając do auta, siada na swoim ulubionym miejscu i już trzyma głowę w oknie, by móc podziwiać widoki. Bardzo lubi spoglądać za okno, gdy auto jedzie, gdyż widzi wtedy nowe osoby idące na chodnikach oraz nowe psy (ewentualnie koty). Gdy jadąc autem widzi obcego psa- zaczyna szczekać, a szyba zaczyna parować od wydychanego przez niego powietrza- jest wtedy trochę zdezorientowany, gdyż przez zamglone okno nie widzi już dokładnie obcego psa. Gdy auto zatrzymuje się na pasach, Aleks bacznie przygląda się przechodzącym przez jezdnię osobom.

 

Gdy jeszcze był szczeniakiem zdarzało mu się na początku jazdy autem zwymiotować, ale teraz, gdy jest już starszy, nie wymiotuje już, a sama jazda sprawia mu wiele przyjemności. Wie, że gdy wsiada do auta to pojedzie gdzieś do nowego miejsca, a przecież lubi zwiedzać i obwąchiwać nowe miejsca. Siedząc w aucie ma założone specjalne pasy bezpieczeństwa,  a siedzenia są wyłożone specjalną matą, dzięki której nie brudzą się od jego sierści, a zarazem  zapewniają mu stabilność, dzięki antypoślizgowej strukturze.

 

Nasze poprzednie owczarki również uwielbiały jeździć samochodem.

Czy wszystkie owczarki lubią jazdę samochodem?

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.