,
close

07.10.2019 Jesienne porządki

Jesienne porządki

Jesień pełną parą- czas więc zająć się ogrodem i zrobić jesienne porządki oraz zadbać o odpowiednie rośliny m.in. czas posadzić tulipany.

 

Aleks oczywiście zawsze pomaga przy jesiennych, ogrodowych porządkach z przyjemnością- tym razem wybierał i podawał paczki z cebulkami tulipanów, narcyzów, a przy tym miał świetną zabawę.

Oczywiście tak się wczuł w rolę ogrodnika, że po chwili zaczął porywać paczki z tulipanami i gonić po całym podwórku- śmiesznie to wyglądało bo nawet później zaczął te paczki rozgryzać, a cebulki wsadzać do wykopanej przez siebie wcześniej dziury w ziemi. Jak prawdziwy ogrodnik.

 

Pogoda w tym dniu była bardzo ładna, idealna na jesienne porządki w ogródku. Aleks po sadzeniu cebulek chciał się bawić, zaczepiał nas, żeby rzucać mu patyki lub piłeczki- chciał maksymalnie wykorzystać czas spędzony na ogrodzie.

 

Sadzenie cebulek kwiatów to nie jedyne zajęcie w ogrodzie. Jesienią zbiera się dużo liści, które spadają z drzew, trzeba włożyć je do kompostownika. Kolejnym zajęciem jest również przycinanie niektórych gałęzi, zebranie orzechów, które spadły z drzewa. 

 

Aleks podczas zbierania orzechów węszył w trawie, by jak najszybciej znaleźć orzecha i potem bawić się nim jakby była to piłka. Niektóre orzechy strzelały mu w pysku obijając się o zęby. 

 

Aleks bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie zwłaszcza, gdy jesteśmy z nim i poświęcamy mu czas, czy to na zabawie czy podczas jesiennych porządków.

 

A jak u Was wyglądają jesienne porządki?

 

 

 

Poprzedni wpis: 31.10.2019 Halloween z Aleksem

Kolejne wpisy:DODAJ KOMENTARZ

fb youtube mail

DANE FIRMY:

adres

Adres:

43-600 Jaworzno

telefon

Telefon:

790790603

mail

E-mail:

owczarkoweczterylapy@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 
 

PARTNERZY BLOGA

 


 
 

Karmy i akcesoria dla psów na Ceneo.plKarmy i akcesoria dla psów na Ceneo.pl

Wszystkie artykuły zamieszczone na blogu mają charakter informacyjny, a porady związane z owczarkami niemieckimi dotyczące wszystkich aspektów życia owczarka niemieckiego (m.in.zdrowotnych, związanych z psychiką, wychowaniem i szkoleniem) są oparte na naszych własnych doświadczeniach zdobytych podczas wspólnego życia z owczarkami.  Nasze porady nie mogą zastąpić wizyty u specjalisty.
Zdjęcia oraz teksty zamieszczane na stronie www.owczarekniemiecki-rasa.pl są mojego autorstwa.
Ich rozpowszechnianie i udostępnianie bez mojej wiedzy narusza prawa autorskie.
Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć i tekstów- napisz do mnie.